4 sierpnia 2024

1. Pan Jezus, dając głodnym ludziom chleb, jednocześnie wprowadza ich w tajemnicę chleba życia. On chce nam dać najlepszy pokarm: swoje Ciało wzmacniające nas na drodze do nieba. Jak najczęściej starajmy się rozbudzić w sobie pragnienie przyjmowania tego wyjątkowego pokarmu.
  2. We wtorek świętować będziemy tajemnicę Przemienienia Pańskiego, w czwartek wspominać św. Dominika, w piątek przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, natomiast w sobotę św. Wawrzyńca.
  3. W przyszłą niedzielę, tak, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca ofiary składane w naszym kościele przeznaczone zostaną na prace remontowo – budowlane w naszym kościele.
  4. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej Wspólnoty Parafialnej śp. Włodzimierza Urbanowskiego, lat 73 z ul. Niecałej. Śp. Włodzimierza oraz wszystkich wiernych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
  5. Na nadchodzące dni niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże.